عسل طبیعی آذرکندو مقدار 380 گرم 


قیمت محصول : 14180 تومان


برند : Azarkandooبرای خرید و مشاهده محصول کلیک نمایید.عسل طبیعی آذرکندو مقدار 380 گرم


 


داروی طلایی!

مردم از زمان‌های قدیم از عسل به‌خاطر خواص آنتی‌باکتریال آن بهره می‌بردند. عسل تنها جایگزینی برای شکر نیست بلکه باید برای سلامتی بیشتر در تغذیه انسان‌ها جایگاهی ثابت و مقتدرانه داشته باشد. اگر شما از جمله کسانی هستید که از خواص عسل بی اطلاعید و به اندازه کافی از آن استفاده نمی‌کنید وقت آن است که عسل را وارد رژیم غذایی روزانه خود کنید. زیرا عسل عاملی شفابخش برای بسیاری از بیماری‌ها است. یک قاشق غذاخوری عسل دارای 64 گرم کالری است و هیچ چربی و کلسترولی ندارد. عسل همچنین دارای ویتامین‌ها، آنزیم‌های مفید، اسید آمینه و مواد معدنی مانند کلسیم، آهن، منیزیم، فسفات و پتاسیم می‌باشد. از جمله خواص عسل این است که به کاهش رشد باکتری ها کمک می‌کند و به‌خاطر خواص آنتی‌اکسیدانی خود برای حذف رادیکال‌های آزاد مفید است. عسل یکی از بهترین و مفیدترین شیرین کننده‌ها است که استفاده از آن فواید زیادی برای انسان‌ها دارد.

فواید عسل

 

 

عسل اکسیر پر ارزشی است که زنبورها با انتخاب عصاره‌ی گل‌های ارزنده آن را فرآوری می‌کنند. خود گل شاهکار خلقت و سرآمد زیبایی‌ها است. با عشق به نور خورشید و جذب اشعه‌ی رادیواکتیو جان می‌گیرد و ذخایری از نیروی جاذبه‌ی آفتاب و ستارگان را در خود دارد. به‌همین نظر در نهایت زیبایی و به رنگ‌های گوناگون ظاهر می‌گردد. عسل سرشار از مواد غذایی و حیات بخش است و تمام نیازهای طبیعی غذایی را برطرف می‌کند. یکی دیگر از خواص عسل آن است که هر دارویی با عسل مخلوط شود و یا همراه عسل مصرف گردد، خاصیت شفابخشی آن را چند برابر می نماید.

ارزش غذایی عسل

 

 

ارزش غذایی عسل آنقدربسیار بالا است به‌طوری که از هزاران سال قبل تا کنون هم به عنوان ماده غذایی و هم به عنوان دارو مورد استفاده‌های داخلی و خارجی قرار گرفته است. عسل اجازه رشد میکروارگانیسم‌ها را نمی‌دهد و از این جهت در صورتی که در یک ظرف مهر و موم شده قرار گیرد، می تواند حتی تا هزاران سال هم بدون فاسد شدن قابل مصرف باشد و این یکی از شگفتی‌های عسل است.

کاربرد عسل در درمان بیماری ها

عسل ماده‌ای است که به در درمان بسیاری از بیماری‌ها کمک می‌کند. در زیر تعداد به تعداد محدودی از آن‌ها اشاره می‌شود.

درمان بیماری های کلیوی
درمان بیماری تحریکات گلو
درمان بیماری قلبی
درمان بیماری روده
درمان بیماری ضعف اعصاب
درمان بیماری بیماران دیابتی
درمان بیماری بیماریهای گوارشی
درمان بیماری دندان

درباره شرکت آذرکندو

 

 

تولید با کیفیت بالا و تنوع شورانگیز در طعم‌ها و بسته‌بندی شکیل و کاربردی محصولات صنایع غذایی آذرکندو، همواره این مجموعه را یکی از تولیدکنندگان به‌نام و موفق در بازار داخل و خارج از کشور کرده است. افزایش تکنولوژی و تولید سرفصل‌های جدید در حوزه محصولات سلامت محور بر پایه عسل، زیتون عسلی، سس عسل، در کنار کیفیت برتر و قیمت فروش منصفانه، از عوامل ماندگاری برند بوده است. لازم به ذکر است که کیفیت و طعم بسیاری از محصولات این مجموعه، منحصر به‌فرد بوده و شماری از آن‌ها مانند زیتون عسلی ، سس عسل و دمنوش‌های عسلی برای نخستین بار در دنیا و به یاری تلاش‌های تیم تحقیق و توسعه وارد چرخه تولید گشته‌اند.

هرم مواد غذایی


 برای خرید و مشاهده محصول کلیک نمایید.تصاویر بیشتر
عسل طبیعی آذرکندو مقدار 380 گرم
عسل طبیعی آذرکندو مقدار 380 گرم
عسل طبیعی آذرکندو مقدار 380 گرم


برای خرید و مشاهده محصول کلیک نمایید.عسل طبیعی آذرکندو مقدار 380 گرم
عسل طبیعی آذرکندو مقدار 380 گرم